سفارش پارچه مبل در جنس و طرح مختلف

امروزه پارچه های مبلی در بازار دارای تنوع – جنس و رنگ بندی بسیار زیادی هستند .  اما چیزی که برخی از پارچه ها را از سایر متمایز کرده کیفیت بالاتر و دوام آنها نسبت به سایر پارچه های موجود در بازار می باشد. 

تنوع گسترده در انتخاب رنگ بندی و طرح و جنس باعث شده تا مشتری حق انتخاب بیشتری را دارا باشد. 

انتخاب نوع پارچه با توجه به سلیقه کاملا متفاوت بوده که به برخی از آنها در موارد ذیل اشاره میکنیم :‌

  • انتخاب بر اساس محل استفاده ( اداری – خانگی )
  • انتخاب بر اساس دکوراسیون
  • انتخاب بر اساس وسایل خانه یا اداره 
  • انتخاب بر اساس رنگ بندی و اثاثه منزل یا اداره

سایر مواردی که ممکن است در انتخاب شما تاثیر داشته باشد میتوان به داشتن کودک در خانه یا زمان رسیدگی به نظافت خانه اشاره کرد . 

  • برخی ممکن است رنگ های تیره را انتخاب کنند تا در صورت کثیف شدن پارچه مبلی ؛ کمتر جلوه آن نمایان شود . 
  • برخی هم ممکن است رنگ های روشن و شاد را انتخاب کنند . 
  • ممکن است افراد خانواده بیشتر وقت خود را مشغول به کار و رسیدگی به امورات بیرون از منزل باشند و به همین دلیل به رنگ های روشن تر کمتر اهمیت دهند.

پس پارچه نیز همانند لباس شما دارای اهمیت زیادی  در انتخاب می باشد. چرا که در صورت عدم انتخاب مناسب ممکن است بعد مدتی از انتخاب خود زده یا پشیمان شوید. 

ست کردن پارچه ها سلیقه های متفاوتی دارد . به عنوان مثال ممکن است شما در یک دست مبلمان ۷ نفره  ۱ نفره هارا به رنگ خردلی و ۲ و ۳ نفره را به رنگ سبز انتخاب نمایید.

اما چیزی که از رنگ بندی مهم تر بوده انتخاب جنس و مقاومت پارچه است . ممکن است شما یک رنگ خاصی را انتخاب کرده باشید اما آن رنگ در یک پارچه نازک و بی کیفیت بازار یافت شود.

 

مجموعه مبل ساز کالیته برخی از پارچه های بروز – پر طرفدار و باکیفیتی که در تولید از آنها استفاده میکند را برای شما تهیه نموده که بتواند جهت انتخاب ؛ شما عزیزان را راهنمایی کند . 

همچنین امکان بازدید از کالیته ها نیز برای شما عزیزان فراهم گردیده تا بتوانید از نزدیک جنس و کیفیت – طرح و رنگ  آنها را مشاهده و انتخاب نمایید.

کالیته های پر فروش امسال

پارچه مارال ( MARAL )

پارچه ملیتا ( MELITA )

پارچه مسکو ( MOSCOW )

پارچه پانو ( PANO )

پارچه نیزا ( NIZA )

پارچه لینا ( LINA )

امکان بازدید و انتخاب حضوری تمامی کالیته ها در فروشگاه مبل ساز